Kontakt

Česká rada dětí a mládeže

Senovážné nám. 977/24
Praha 1, 116 47
IČ 68379439
 

Projektový tým — Kecejme do toho

Jana Votavová

jana.votavova@crdm.cz

+420 721 463 078
 
Jana je jednou ze zakladatelek projektu Kecejme do toho. V současné době jeho manažerkou, má na starosti jeho chod a koordinaci celého týmu, řeší všechny organizační a finanční záležitosti. Vystudovala střední pedagogickou školu v Mostě, kromě Kecejme a Vím, proč volím se zabývá i koordinováním Národního parlamentu dětí a mládeže. Má ráda fialovou barvu a Audrey Hepburn. 
 

Jiří Let

jiri.let@crdm.cz
+420 776 259 770
 
Jiří je dalším ze zakladatelů projektu Kecejme do toho, v současnosti řídí festival Vím, proč volím On tour.  Mimo to se věnuje chodu rodinného zahradnictví, pořádání všemožných kulturních akcí a atelieru s nábytkem. Ve volných chvílích hraje v pražských klubech jako electro-swingový DJ. 
 

Aneta Skřebská

aneta.skrebska@crdm.cz
+420 605 472 716
 
V kampani Vím proč volím se Aneta stará o mediální a PR věci jako tiskové zprávy, fotky, texty na web, videa s ambasadory, atd. V Kecejme do toho má zkušenosti jako účastník a později jako člen projektového týmu. Studuje Arts management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ve volném čase se věnuje Národnímu parlamentu dětí a mládeže, fotografování a cestování. 
 

Míša Cvachová

michaela.cvachova@crdm.cz
+420 739 669 956
 
Michaela se stará o politologické rozbory stran a faktické informace a volbách a politice obecně, také je koordinátorkou pro zahraniční spolupráci a komunikaci s League of Young Voters. Vystudovala politickou filozofii na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a nejblíže má k politice mládeže, kde se aktivně angažuje již několik let. Ráda cestuje s velkým batohem, pokud zrovna nepečuje o svou agamu vousatou. 
 

Zuzka Wágnerová

zuzana.wagnerova@crdm.cz
+420 732 551 782
 
Administrativní a obsahový chod kampaně má na starosti Zuzka. Hlídá termíny, kontakty a odborné texty, společně s Janou řeší chod celé kampaně. Studuje humanitní studia na Karlově univerzitě. S Kecejme do toho také spolupracuje dlouhodobě, stejně tak se však věnuje i Českému modelu amerického kongresu. Vyzná se v módě a umí si užívat každé volné chvilky v životě. 
 

Alena Hosnedlová

alena.hosnedlova@crdm.cz
+420 605 434 439
 
Alena zajišťuje PR festivalu Vím proč volím On tour. V týmu je nováčkem, už teď však sjednává mediální podporu či partnerství, zařizuje reklamu a obsah webu VPV on tour. Absolvovala obor Všeobecná humanitní vzdělanost na Karlově Univerzitě. Je nadšenou ekoložkou a zastánkyní zdravého životního stylu.  
 
 

David Urban

david.urban@crdm.cz
+420 776 620 116
 
David je event managerem projektu Vím proč volím on tour, stará se o grafiku, chod webu VPV, a všechnu počítačovou techniku týmu. Vystudoval silnoproud, management a ekonomii na Českém vysokém učení technickém a strávil půlrok v Belgii studiem marketingu a HR. Kromě VPV a Kecejme se podílí na mnoha dalších projektech, vede také oddíl R&R v Junáku. David patří k obdivovatelům Steva Jobse a všech výrobků se značkou Apple. Nepovažuje se za ajťáka.